Dramatická krása ostrova Santorini

"Kdo se dívá, vidí různé věci ..."

TÝDEN.CZ

21. 10. 2018
Rubrika: O sexu

Muži ve strašlivém ohrožení

Autor: Václav Husák

10.01.2012 12:21

Dalo se to čekat. Neodpovědnost výrobců jakéhokoli druhu výrobků stoupá, a tak se do podobné situace, v jaké jsou nyní ženy ohrožené nekvalitně vyrobenými prsními implan­táty, nyní dostali i muži.

Vše začalo krachem britské společnosti Big-Pen, která dosud byla největším světovým výrobcem penisových implantátů. Ukázalo se, že místo kvalitního dubového a aká­tového dřeva tato firma k jejich výrobě používala smrk, v řadě případů dokonce i lípu. Me­chanické vlastnosti těchto materiálů samozřejmě výrazně snížily tuhost implantátů, na kte­rou si ženy mu­žům často začaly stěžovat, a muži pak kvalitu implantátů u výrobní firmy re­klamovali. K naprosto masovým stížnostem však došlo, když implantáty napadl parazit vysky­tující se dosud pouze v amazonských pralesích – lignumphagus viridis .

Jak se později zjistilo, dovezla ho do Evropy jedna německá turistka, která se při tu­ristické cestě za brazilskými indiány při iniciačním obřadu přijetí do kmene v opojení kou­řem z byliny s latinským názvem sexus amazonis eroticky zapletla s místním šamanem.

Důsledky napadení technicky nedokonalého a neimpregnovaného penisového implantátu firmy Big-Pen „dřevožroutem zeleným“ jsou pro muže doslova strašlivé. Za pouhý jeden týden od napadení zbudou z implantátu (a to i z velikosti IP28) pouze jemné piliny. Napro­stá potupa těchto mužů je tak dokonána a v důsledku toho již evropské soudy evidují de­sítky tisíc nových žádostí žen o rozvod.

Firma Big-Pen je v likvidaci, a tak si žádný z více než osmi miliónů postižených mužů už ani nemá kde stěžovat, natož „ztužidlo“ reklamovat. Vymření Evropy se tak zase o krok přiblížilo.

Vyzýváme tedy všechny české muže s výše uvedenými implantáty, aby se ve vlastním zájmu co nejdříve dostavili do Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského v Praze, kde byla ve spolupráci s Biologickým centrem AV ČR v Českých Budějovicích vytvořena vědecká rada pro boj se „dřevožroutem zeleným“.

Na naši otázku o současném stavu řešení tohoto intimního problému mužů nám vedoucí této rady RNDr.Josef Lapač,CSc sdělil, že situace skutečně není růžová, spíše prý zelená. Pokusné ozařování gama paprsky sice škůdce v implantátu zahubilo, ale vedlejší účinky zá­ření pak způsobily postupné odumření celého ozářeného orgánu. Takže tuto metodu již tedy specialisté nepovažují za perspektivní.

Vědecký tým však prý na řešení problému pracuje ze všech sil a v podstatě nepřetr­žitě, neboť již čtyři jeho členové,  včetně jeho vedoucího, se škůdcem penisového implan­tátu rovněž osobně bojují. Další zprávy prý máme čekat až na konci ledna.

Jak vidíte, nemají to někteří naši muži lehké. Ze situace však nyní těží „bezimplátátoví muži“ o velikostech P10, P12 a P15, kteří jsou nyní v plné permanenci. „Ani v nejmenším jsem netušil, že mně ještě život může přinést takové štěstí,“ říká jeden z nich, mezi ženami do­sud poměrně neúspěšný, pětatřicetiletý zámečník a držitel čistého P8 Zdeněk K.

Možná, že se však už objevilo světélko na konci tunelu. Čtyřicetiletý tesař a krovař Vladislav B., nositel IP22 totiž tvrdí, že se mu osobně podařilo nalézt inhibitor dřevožrouta zeleného. Ten však vzhledem ke své současné popularitě mezi množstvím sexuálně neuspokojených žen ve vlastním zájmu odmítá ostatním mužům poskytnout.

Domníváme se, že v tomto případě bude nutné vynutit poskytnutí informace o preven­tivním přípravku proti implátátovému škůdci z tohoto vůči společnosti neodpovědného muže i násilím. Vždyť jde o budoucnost Evropy, ne?

Václav Husák

P.s.: Vzhledem k silnému odéru, který se z eroticky nadšeného tesaře v průběhu na­šeho rozhovoru šířil, bych typoval na klasickou karbolku. Až ji otestuji na svém mikroim­plantátu IP6, dám vědět. Přece nejsem takový sobec !!!Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  7.2

Diskuze

Václav Husák

Život je absurdní divadlo, ale občas se představení vydaří.

Oblíbenost autora: 4.9

O autorovi

Novinář, fotograf , cestovatel a dobrodruh ve výslužbě.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou ...