Dramatická krása ostrova Santorini

"Kdo se dívá, vidí různé věci ..."

TÝDEN.CZ

25. 6. 2019
Rubrika: "Jak jsem potkal lidi"

Plastika versus genetika

Autor: Václav Husák

10.01.2013 15:45

I když se ideál ženské krásy v průběhu věků značně měnil, přece jenom lze odvodit jistou obecnou pravdu, že přirozená symetrie lidských tváří i těl je považována nejen za krásnou, ale současně i za poměrně hodnověrný doklad o dobré genetické výbavě a tudíž i o potenciálu mít zdravé potomky.

Proto se mužům vždy líbily krásné ženy a stálo jim za to o ně i bojovat. Také větší ňadra žen mužům naznačovala, že jejich maličcí potomci nejspíše nezůstanou o hladu. Jenomže čas oponou trhnul a nyní už je „ženská krása“, až na světlé výjimky, téměř výhradně otázkou peněz. Stále rostoucí počet dívek a žen si do svých těl nechá vkládat často obří „igelitové pytlíky“ a místo dobré životosprávy a přiměřených tělesných aktivit nechává plastické chirurgy formovat své tvary odsáváním a „přeléváním“ tukových buněk z místa na místo.

Z tohoto hlediska už tedy přestává být ženská krása hodnověrnou reklamou na dobrou genetickou výbavou. Oprávněně lze tedy předpokládat, že ve stále větším měřítku se budou krásným ženám rodit ošklivé a méně zdravé děti, což do problému nezasvěcení muži mohou oprávněně považovat za podvod.

Takže pánové, než začnete lákat dívky do svého kutlochu na sbírku motýlů, projevte velký zájem o prohlížení jejich rodinných alb. Krasavice na archivní fotografii rychle vyrostlá z „ošklivého káčátka“ by pro vás mohla být prvním varováním.

Situaci osobně vnímám tak, že lidská marnivost už začíná přerůstat ve vážnou úchylku. Postupující degenerace lidské rasy se i díky plastické chirurgii jen urychlí. O výhody přírodního výběru nás už dávno připravila moderní medicína a „krasavice inteligentní“ úžasných proporcí to dorazí.

Možná, že to ale za nás vyřeší Evropská unie. Když vydá závazný předpis, že kromě staveb označených energetickým štítkem budou muset mít podobný certifikát i přirozeně krásné svobodné ženy. Na něm bude notářsky ověřený a kulatým razítkem podpořený zápis: „Dosud neopravováno !!!“

Václav Husák


Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Václav Husák

Život je absurdní divadlo, ale občas se představení vydaří.

Oblíbenost autora: 4.9

O autorovi

Novinář, fotograf , cestovatel a dobrodruh ve výslužbě.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou ...