Dramatická krása ostrova Santorini

"Kdo se dívá, vidí různé věci ..."

TÝDEN.CZ

18. 6. 2019
Rubrika: O špatných věcech

Maminky? Ne, zrůdy !!!

Autor: Václav Husák

08.02.2013 09:10

Pro lidská mláďata bývá maminka tím nejpevnějším bodem ve vesmíru. Také proto bývá „MÁMA“ prvním slovem malého človíčka. I pro dospělé lidi obvykle zůstává máma hned tím druhým člověkem po svém životním partnerovi. Není proto velkým překvapením, že i životem „zocelení“ muži za určitých extrémně dramatických situací – například při těžkém válečném zranění – tu svou mámu volají. Prostě máma je máma a s tím nic nenaděláte.

Jak ale nazvat tvora ženského pohlaví, který je schopen za mrzký peníz nechat zprznit své malé dítě? Jak jsme se před několika dny dověděli, pokoušel se o to, a minimálně ve dvou případech uspěl, bývalý příslušník elitního armádního sboru. Oslovoval prý převážně ženy ze sociálně slabých rodin a dlouhodobě s nimi vyjednával cenu za klasický i orální sex s jejich batolaty. Přestože s tímto požadavkem oslovil několik desítek žen, udala ho policii až ta poslední. Většina těch ostatních s ním řešila výši ceny za poskytnutou „službu“ a praktické problémy sexu s miminky a velmi malými dětmi. Například otázku, jak zajistit, aby to prý ty děti tolik nebolelo a podobné. Kromě té poslední, žádnou nenapadlo na tyto naprosto zrůdné požadavky upozornit policii. Její příslušníci pak zjistili, že dvacetiletá žena tomuto muži donesla do auta svou půldruharoční dcerku, aby s ní za 500 korun mohl mít orální sex. A navíc mu slíbila, že mu sežene další holčičku – tentokrát čtyřletou.

Kdysi se po pravdě říkalo: „Chudoba cti netratí.“ Nyní to vypadá, jako by to přestala být pravda. Jenomže před sto a více lety se lidé i na svou „chudobu“ pořádně nadřeli. Nyní tu máme statisíce „pseudochudých“, kteří se stali chudinou profesionální. Ti nevstávají ráno do práce. Ti vstávají pouze tehdy, když si jdou pro své sociální dávky. Žijí si tak na úrovni, kterou by jim mohl lecjaký poctivě pracující závidět. Mají na cigárka, na lahvičku … tak proč si ještě nepřivydělat prodejem svého malého dítěte pedofilovi. Většinou jich mají dost a dost. A uklidní je informace, že prznitel jejich dítě předem omámí, nebo opije. Tak prý mohou být klidné.

Ale já tak klidný nejsem a hluboce lituji, že v naší zemi se už nepopravuje !!!

Václav Husák         Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Václav Husák

Život je absurdní divadlo, ale občas se představení vydaří.

Oblíbenost autora: 4.9

O autorovi

Novinář, fotograf , cestovatel a dobrodruh ve výslužbě.

Kalendář

<<   červen 2019

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou ...