Dramatická krása ostrova Santorini

"Kdo se dívá, vidí různé věci ..."

TÝDEN.CZ

20. 7. 2019
Rubrika: O sexu

Depilace ženského klínu – nesmyslná móda

Autor: Václav Husák

20.09.2013 15:15

Když jsem před mnoha a mnoha lety dospíval, dírou po vypadlém suku v převlékací kabině na koupališti jsem jednou zjistil, že větší holkám se pod bříškem objevuje něco úžasně vzrušujícího – jemný porost chloupků. Při zásadní konzultaci s mými vrstevníky a zejména pak s poněkud staršími kluky, jsem se dověděl, že se tento důležitý druhotný sexuální znak děvčat může vyskytovat v mnoha různých barvách, odstínech, hustotě a rozsahu.

Dnešním mladíkům – zejména tzv. metrosexuálům - může být nepochopitelné, že jsme před padesáti lety mohli ženské pubické ochlupení považovat za neuvěřitelně nádherné a úžasně vzrušující. Dokonce jsme tehdejší ideál krásy spodní části ženského těla definovali takto: Čím tmavší - tím lepší, čím hustší – tím přitažlivější. Testosteron s námi tehdy divoce mával, s některými z nás, autora bohužel nevyjímaje, mává dosud.

Nedávno jsem od kamaráda dostal e-mailem odkaz na jednu sexy-seznamku. Považoval bych se za hlupáka, kdybych se nepodíval. Jak jsem zjistil, tak tato seznamka nabízí možnost klasického seznámení za účelem navázání dlouhodobého vztahu, současně však i navázání krátkodobých, čistě sexuálních dobrodružství. Mnoho žen se na tomto portálu prezentuje velmi odvážnými, v některých případech až „gynekologickými“ fotografiemi. Často jsou to „amatérské-profesionálky“, které rovnou uvádějí, že poskytují sexuální služby pouze za úplatu. Jiné hledají příležitost ke vztahu, i když častým požadavkem na vhodného partnera je „ekonomicky dobře zajištěný muž, který mne bude rozmazlovat“. Tento požadavek uvádějí zejména velmi mladé ženy – tak do 25 let.

Co mne však skutečně šokovalo, byl společný jmenovatel těch „nejodvážnějších“ fotografií: Na většině detailních obrázků ženských genitálií lákajících k sexu byly zobrazeny častým holením mechanicky podrážděné, zarudlé „pipinky“ s viditelně zanícenými zatrženými chloupky – prostě téměř odpuzující. Zcela výjimečně, téměř jako osvěžující vánek v letním vedru, se mezi nimi objevily i ženy s jemně upraveným, ale jinak zachovaným pubickým ochlupením. Prostě radost pohledět.

Možná, že tomu mnoho dnešních mladých lidí nebude chtít věřit, ale i před padesáti lety byli lidé kulturní a velice čistotní. Zejména, když se chtěli milovat. A nemyslete si, že mezi našimi praktikami chyběl orální sex. Přesto nám tehdy, stejně jako dnes, ženský klín skutečně voněl.

Václav HusákNelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  9.78

Diskuze

Václav Husák

Život je absurdní divadlo, ale občas se představení vydaří.

Oblíbenost autora: 4.9

O autorovi

Novinář, fotograf , cestovatel a dobrodruh ve výslužbě.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou ...