Dramatická krása ostrova Santorini

"Kdo se dívá, vidí různé věci ..."

TÝDEN.CZ

22. 5. 2019
Rubrika: "Jak jsem potkal lidi"

Beznadějně bezbranná Evropa?

Autor: Václav Husák

01.03.2014 14:43

Prakticky všechny současné „politické elity“ Evropské unie se prokazatelně chovají jako naprosto nesvéprávné. A to je ještě velmi slabé slovo, protože nesvéprávný člověk svým jednáním ohrožuje především sebe. Zde bychom k popisu úrovně jejich konání mohli naprosto klidně použít i mnou upravené lékařské termíny jako je „záškodnická debilita a idiocie“, protože výše uvedení politici svým konáním ohrožují zejména ostatní. Nás !!!

Připadá vám normální, aby se území úspěšně napadané každodenně několika tisíci většinou pologramotnými „ekonomickými dobyvateli“ tomuto přílivu fyzicky nebránilo? Nejenže proti této jednoznačné invazi Evropská unie v podstatě téměř nic nedělá, ale navíc se o tyto nechtěné vetřelce vytvářející navíc i velmi nebezpečnou „pátou kolonu“ v evropských státech ještě pečlivě stará. Za peníze evropských daňových poplatníků. Z nadhledu to vypadá jednoznačně, že se vcelku úspěšně pokoušíme o pomalou, hromadnou sebevraždu.

Náklady na co nejdokonalejší uzavření zejména mořských hranic budou vždy podstatně nižší, než náklady na sociální dávky pro statisíce doslova potkanovitě se množících imigrantů. Je nutné i na evropské vodní hranici spustit novodobou „železnou oponu“. Každou „nepozvanou loď“ je nutné zahnat výstražnou střelbou, v případě neuposlechnutí příkazu loď potopit a nikoho v žádném případě nezachraňovat. Postačí pár set mrtvých „invazorů“ a další z nich si již pokus o nelegální průnik na území Evropy velice dobře rozmyslí.

My, evropští unionisté, se nyní chováme úplně stejně, jako žába sedící v pomalu se ohřívající vodě. Dříve, než si to uvědomí, je uvařená a mrtvá. Jakákoli humanita musí stranou. Jde nám skutečně o život! Nebo si myslíte, že se muslimové, až budou zanedlouho v početní převaze, budou na nějakou humanitu ohlížet, až nám budou masově podřezávat krky ?

Václav Husák

Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Václav Husák

Život je absurdní divadlo, ale občas se představení vydaří.

Oblíbenost autora: 4.9

O autorovi

Novinář, fotograf , cestovatel a dobrodruh ve výslužbě.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou ...